GÜNKAF19 (GÜNEY KARİYER FUARI)

Akdeniz Üniversitesi koordinatörlüğünde, Akdeniz Bölgesi’ndeki sekiz üniversitenin ortaklığı ile ilk kez Bölgesel Kariyer Etkinliği GÜNKAF (Güney Kariyer Fuarı) düzenlenecektir. 21-22 Mart 2019 tarihlerinde Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GÜNKAF19 etkinliği ile öğrencilerimizin iş ve staj yeri bulma imkânlarının kolaylaştırılması ve düzenlenecek olan eğitimler ile gelişimlerine destek sağlanması amaçlanmaktadır. Etkinlik öncesi öğrencilerimizin özgeçmişlerini http://www.gunkaf.com/ adresine yüklemeleri gerekmektedir.

 

İletişim: Akdeniz Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Koordinatörlüğü

Adres: Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Sosyal Tesisler Müdürlüğü Kış Bahçesi

Dumlupınar Bulvarı, Kampus 07058 / ANTALYA

Web: www.kariyermerkezi.akdeniz.edu.tr

E-Posta: kariyermerkezi@akdeniz.edu.tr

Tel: (0242) 310 15 12

0

Misyon

Sektördeki bilimsel ve uygulamaya dönük gelişmeleri eş zamanlı izleyerek, mevcut teorik ve uygulamaya yönelik bilgi kapasitesini artırmak, elde edilen bilgiyi yeni bilgi, kuram ve sektör pratiklerine dönük uygulamalar üretmede kullanarak; araştırma, yayın, proje ve patent performansını geliştirmek. Lisans ve lisansüstü eğitimlerde sektör ile işbirliği içerisinde çalışarak, bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilirlik başarısını korumak ve geliştirmek. Ulusal ve uluslararası düzeydeki paydaşları ile stratejik işbirlikleri geliştirerek uluslararasılaşma düzeyini sürekli olarak artırmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin niteliklerine sahip çıkan, etik değerleri benimsemiş ve sorumluluk sahibi mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sektör ile işbirliği içerisinde, yüksek nitelikli bilimsel çalışmalar yürüterek, akademik çalışmalarda ve sektör uygulamalarında mükemmeliyetçilik anlayışını benimsemek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve Dünya standartlarında yüksek öğretim vererek, her alanda yaşam kalitesini yükseltecek mezunlar yetiştirmek. Kendi stratejik bölgesinde en çok tercih edilen, sürdürülebilir başarıyı yakalamış ve toplumun her kesiminden saygı duyulan öncü bir fakülte olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi Kampusü (Eski İletişim Fakültesi Binası) 07070 Konyaaltı/ANTALYA

Tel: 0 (242) 227 20 79
Tel: 0 (242) 310 22 52 (Faks)