DERSLERLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

DUYURU…

 

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK İLE PAZARLAMA BÖLÜMLERİNDE TÜM SINIFLARIN 1. ÖĞRETİM (ÖRGÜN) DERSLERİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ A BLOK TA YAPILACAKTIR.

 

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1. ÖĞRETİM (ÖRGÜN)  DERSLERİ

FEN FAKÜLTESİ B BLOKTA D4-D5 NOLU DERSLİKTE YAPILACAKTIR.

 

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ TÜM BÖLÜMLERİN (UTL-YBS-PAZ.) 2. ÖĞRETİM (AKŞAM) DERSLERİMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE B-C-D BLOKLARDA BULUNAN DERSLİKLERDE  YAPILACAKTIR.  B-C-D BLOKLARIN TAMAMI AYNI BİNADA FARKLI KORİDORLARDA BULUNMAKTADIR.

 

ÖĞRENCİLERİMİZİN FAKÜLTENİN WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN “2017-2018 GÜZ DERS PROGRAMINI  DİKKATLE İNCELEYEREK DERSLERE GİRMELERİ”  ÖĞRENCİ OTOMASYON SİSTEMİNDEKİ KAYITLARI BAZ ALMAMALARI GEREKMEKTEDİR.

0

Misyon

Sektördeki bilimsel ve uygulamaya dönük gelişmeleri eş zamanlı izleyerek, mevcut teorik ve uygulamaya yönelik bilgi kapasitesini artırmak, elde edilen bilgiyi yeni bilgi, kuram ve sektör pratiklerine dönük uygulamalar üretmede kullanarak; araştırma, yayın, proje ve patent performansını geliştirmek. Lisans ve lisansüstü eğitimlerde sektör ile işbirliği içerisinde çalışarak, bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilirlik başarısını korumak ve geliştirmek. Ulusal ve uluslararası düzeydeki paydaşları ile stratejik işbirlikleri geliştirerek uluslararasılaşma düzeyini sürekli olarak artırmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin niteliklerine sahip çıkan, etik değerleri benimsemiş ve sorumluluk sahibi mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sektör ile işbirliği içerisinde, yüksek nitelikli bilimsel çalışmalar yürüterek, akademik çalışmalarda ve sektör uygulamalarında mükemmeliyetçilik anlayışını benimsemek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve Dünya standartlarında yüksek öğretim vererek, her alanda yaşam kalitesini yükseltecek mezunlar yetiştirmek. Kendi stratejik bölgesinde en çok tercih edilen, sürdürülebilir başarıyı yakalamış ve toplumun her kesiminden saygı duyulan öncü bir fakülte olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi Kampusü (Eski İletişim Fakültesi Binası) 07070 Konyaaltı/ANTALYA

Tel: 0 (242) 227 20 78
Tel: 0 (242) 310 22 52 (Faks)