ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. SEÇME SINAVI
16 ARALIK 2019 TARİHİNDE SAAT 10.30’DA ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. TARAFINDAN FAKÜLTEMİZ KONFERANS SALONUNDA TANITIM YAPILACAK VE SONRASINDA HAVALİMANINDA YER HİZMETLERİNDE  TAM ZAMANLI VE KISMİ ZAMANLI ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇİN YAZILI SEÇME SINAVI YAPILACAKTIR. SINAVI GEÇEN ÖĞRENCİLER 26 ARALIK 2019 TARİHİNDE MÜLAKATA ALINACAKTIR. SINAV TÜM BÖLÜM VE SINIFLARDAN ÖĞRENCİLERİN KATILIMINA AÇIKTIR. İLGİLENEN ÖĞRENCİLERİMİZİN  16 ARALIK TARİHİNDE KONFERANS SALONUNDA HAZIR BULUNMASI GEREKMEKTEDİR. 
DEKANLIK
0

Misyon

Sektördeki bilimsel ve uygulamaya dönük gelişmeleri eş zamanlı izleyerek, mevcut teorik ve uygulamaya yönelik bilgi kapasitesini artırmak, elde edilen bilgiyi yeni bilgi, kuram ve sektör pratiklerine dönük uygulamalar üretmede kullanarak; araştırma, yayın, proje ve patent performansını geliştirmek. Lisans ve lisansüstü eğitimlerde sektör ile işbirliği içerisinde çalışarak, bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilirlik başarısını korumak ve geliştirmek. Ulusal ve uluslararası düzeydeki paydaşları ile stratejik işbirlikleri geliştirerek uluslararasılaşma düzeyini sürekli olarak artırmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin niteliklerine sahip çıkan, etik değerleri benimsemiş ve sorumluluk sahibi mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sektör ile işbirliği içerisinde, yüksek nitelikli bilimsel çalışmalar yürüterek, akademik çalışmalarda ve sektör uygulamalarında mükemmeliyetçilik anlayışını benimsemek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve Dünya standartlarında yüksek öğretim vererek, her alanda yaşam kalitesini yükseltecek mezunlar yetiştirmek. Kendi stratejik bölgesinde en çok tercih edilen, sürdürülebilir başarıyı yakalamış ve toplumun her kesiminden saygı duyulan öncü bir fakülte olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi Kampusü (Eski İletişim Fakültesi Binası) 07070 Konyaaltı/ANTALYA

Tel: 0 (242) 227 20 79
Tel: 0 (242) 310 22 52 (Faks)